184
402151

Konstantin Egorovich Makowski

(Ryssland, 1839-1915)
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
227 000 - 283 000 SEK
20 900 - 26 100 USD
Klubbat pris
Konstantin Egorovich Makowski
(Ryssland, 1839-1915)

BONDFLICKA.

Sign. Olja på pannå 40x31 cm.

Vi önskar tacka Elena Nesterova och Natalia Ignatova för information om denhär målningen.