186
414777

Ivan Avgustovitch Veltz

(Ryssland, 1866-1926)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
114 000 - 171 000 SEK
10 400 - 15 600 USD
Klubbat pris
34 000 EUR
Ivan Avgustovitch Veltz
(Ryssland, 1866-1926)

DIS ÖVER FLODEN.

Sign. 1916. Olja på duk 92x74 cm.