195
416478

Konstantin Federovich Kljuk

(Ryssland, 1884-1964)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Klubbat pris

Konstantin Federovich Kljuk
(Ryssland, 1884-1964)

STUGA.

Sign. 1907. Olja på duk, uppfodrad på skiva 24x33,5 cm.