8684239 bukobject
  • 8684239 thumb
  • 8658581 thumb
  • 8658582 thumb
  • 8658584 thumb
408132

198. EKATERINA NIKOLAEVNA KATSHURA-FALILEEVA, VID SAMOVAREN.

Sign. Olja på duk 88x142 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
24 285 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

A tergo målning.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Helena Laakso

Helena Laakso
Specialist klassisk finländsk konst, rysk och internationell konst, fotografi

+358-45 1246116
helena.laakso@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund