Arne Jones E1299
198
408132

Ekaterina Nikolaevna Katshura-Falileeva

(Ryssland, 1886-1948)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
158 000 - 211 000 SEK
17 200 - 22 900 USD
Klubbat pris
19 000 EUR

(Ryssland, 1886-1948)

VID SAMOVAREN.

Sign. Olja på duk 88x142 cm.

A tergo målning.