408132

198. EKATERINA NIKOLAEVNA KATSHURA-FALILEEVA, VID SAMOVAREN.

Sign. Olja på duk 88x142 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
24 285 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag