200
388386

Michail Stepanovich Tkatchenko

(Ryssland, 1860-1919)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 060 - 13 600 SEK
851 - 1 280 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
(Ryssland, 1860-1919)

GRAND CANAL, VENEDIG.

Sign. Akvarell 20x31 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?