207
403761

HÄNGE, 88 förgyllt silver, emalj. Ryssland 1900 t. början. Senare 14K guldked 42 cm.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 220 - 5 270 SEK
458 - 572 USD
Klubbat pris
600 EUR

I äggform med Rysslands dubbelhövdade örn.

Emaljskador.