230
414665

GRÄDDKANNA, silver. Okänd mästare Moskva 1778. Probermästare Andrei Andrejev. Ålderman F. Petrov. Vikt 172 g.

Utropspris
350 - 450 EUR
4 020 - 5 160 SEK
366 - 471 USD
Klubbat pris

Insidan förgylld. Höjd 12 cm.

Små bucklor.