230
414665

GRÄDDKANNA, silver. Okänd mästare Moskva 1778. Probermästare Andrei Andrejev. Ålderman F. Petrov. Vikt 172 g.

Utropspris
350 - 450 EUR
3 690 - 4 740 SEK
401 - 515 USD
Klubbat pris

Insidan förgylld. Höjd 12 cm.

Små bucklor.