243
413656

CHARKA, 3 st. silver. Moskva, Ryssland 1700 t. Vikt 80 g.

Utropspris
700 - 800 EUR
8 030 - 9 180 SEK
733 - 837 USD
Klubbat pris
1 500 EUR

Ø 50 mm. Ostämplad. Graverad dekor. Förgylld inuti.
Ø 55 mm. Okänd mästare. Moskva 1774. Graverad dekor. Förgylld inuti.
Ø 60 mm. Dimitri Ivanov Moskva 1750. Cicelerad dekor. Förgylld inuti.