256
416361

CIGARETTETUI, 84 silver, emalj, rosenslipade diamanter. Stämplad г.л St. Petersburg 1908-17. Vikt 101 g.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 590 - 5 740 SEK
419 - 523 USD
Klubbat pris
750 EUR

På locket emaljerade spelkort och en hästsko. Insidan förgylld.

Gravyrer på insidan.