259
412697

PÅSKÄGG

Utropspris
400 - 600 EUR
4 130 - 6 190 SEK
458 - 686 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
PÅSKÄGG

Porslin. Delvis förgyllt, målad dekor av Kristus med korset. Ryssland, 1800-tal. Höjd 9 cm.