259
412697

PÅSKÄGG

Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
PÅSKÄGG

Porslin. Delvis förgyllt, målad dekor av Kristus med korset. Ryssland, 1800-tal. Höjd 9 cm.