302
401482

MATTA, Keshan. Ca 402x310 cm.

Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
34 400 - 40 100 SEK
3 140 - 3 660 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977
MATTA, Keshan. Ca 402x310 cm.

Signerad, blå blomsterdekor.

Jämnt slitage. Veck.