31
402145

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

KLOSTERBACKEN I ÅBO.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 25,5x31 cm.

A tergo dedikation.