330
423531

SPEGELLAMPETT, gustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 200 - 22 900 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris

Förgylld och bronserad. Oval ram med pärlstav, krönande rosett. Löstagbar ljusarm i mässing för två ljus. Höjd 70 cm.

Bruksslitage.