337
413680

LYKTA.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 320 - 8 430 SEK
687 - 916 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
LYKTA.

För ett ljus. Klart glas, förgyllda bronskedjor. Sengustaviansk, 1800-talets början. Höjd 95 cm.