337
413680

LYKTA.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 260 - 8 350 SEK
679 - 905 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
LYKTA.

För ett ljus. Klart glas, förgyllda bronskedjor. Sengustaviansk, 1800-talets början. Höjd 95 cm.