34
425884

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 500 - 20 600 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
2 200 EUR
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

VY FRÅN ROM.

Sign. Roma. -08. Olja på skiva 23x31,5 cm.