340
388128

SKÅL PÅ FOT, ETT PAR.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 200 - 22 900 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
SKÅL PÅ FOT, ETT PAR.

Förgylld, patinerad brons och slipad kristall. 1800-talets andra hälft. Diam. 32 cm, höjd 31 cm.

Små kantnagg.