Madeleine Pyk – en samling F769
35
413341

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
211 000 - 264 000 SEK
22 900 - 28 600 USD
Klubbat pris
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

INSJÖFISKE.

Sign. Olja på duk 47x56,5 cm.