374
407279

HALSKED, 18K guld, Schweitz 1970-tal. Vikt 83 g.

Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 100 - 31 300 SEK
2 830 - 3 390 USD
Klubbat pris

Längd 85 cm.

Bruksslitage.