424925

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

SKÄRGÅRDSLANDSKAP.

Sign. Olja på skiva 18,5x30 cm.