424925

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

SKÄRGÅRDSLANDSKAP.

Sign. Olja på skiva 18,5x30 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

413. Attasit Pokpong, Utan titel.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK