50
422392

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
700 - 1 000 EUR
7 780 - 11 100 SEK
739 - 1 060 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

"I STUGANS VRÅ".

Sign. Mjukgrundsetsning 21x24,5 cm.

Malme nr 58.

Utförd 1919.