57
417261

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
63 200 - 84 300 SEK
6 870 - 9 160 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

KVINNA I SOLSKEN.

Sign. -16. Olja på skiva 33,5x42 cm.