423698

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

SKEPP I HORISONTEN.

Sign. -91. Olja på duk 30x52,5 cm.