77
414853

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 200 - 73 100 SEK
5 660 - 7 920 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

STRANDBRÄNNINGAR.

Sign. Olja på skiva 31x40,5 cm.