81
423778

Robert Wilhelm Ekman

(Finland, 1808-1873)
Utropspris
1 700 - 2 300 EUR
17 900 - 24 200 SEK
1 950 - 2 630 USD
Klubbat pris
Robert Wilhelm Ekman
(Finland, 1808-1873)

ROBERT WILHELM EKMAN, pastell, signerad och daterad 1864.

Jungfru och jägare, 30 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.