92
413429

Anna Sahlsten

(Finland, 1859-1931)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
Anna Sahlsten
(Finland, 1859-1931)

BAKANDE GUMMA.

Sign. Olja på duk 52,5x45 cm.