96
416525

Fanny Churberg

(Finland, 1845-1892)
Utropspris
10 000 - 13 000 EUR
105 000 - 136 000 SEK
11 400 - 14 800 USD
Klubbat pris
Fanny Churberg
(Finland, 1845-1892)

HÖSTBJÖRKAR.

Daterad -78. Olja på skiva 34x51,5 cm.