98
391793

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
314 000 - 419 000 SEK
34 100 - 45 400 USD
Klubbat pris
46 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

PÅ SKOGSVÄGEN.

Sign. 1883. Olja på duk 128x96 cm.

Proveniens

Konstföreningens lotteri.