459380

11. ALVAR AALTO, SERVERINGSVAGN 98.

Björkfaner, stomme av laminerad björk. Skivorna med linoleum. Stämplad Finmar ltd. Formgiven 1936-37. Längd 90 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Klubbat pris
2 500 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag