367
465503

Unto Ahjotuli

(Finland)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 800 - 17 200 SEK
1 260 - 1 570 USD
Klubbat pris
Unto Ahjotuli
(Finland)

UNTO AHJOTULI, olja på duk, signerad och daterad -88.

Konsensusträd, 120 x 90,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Proveniens

Modern Art Collection - MAC.