41
465128

GOLVLAMPOR, ETT PAR.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 16 900 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
4 400 EUR
GOLVLAMPOR, ETT PAR.

Messing, skaftet beklädd med rotting. Stämplade Itsu. 1950-tal. Höjd 156 cm.