412
464209

Sofia Wilkman

(Finland, Född 1956)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris

Sofia Wilkman
(Finland, Född 1956)

SOFIA WILKMAN, akryl på duk, a tergo signerad och daterad -98.

Together, 39 x 46 cm.

Sedvanligt slitage.