Modern & Contemporary F168

19 föremål
378. Eduardo Chillida, "ECARTS".
Klubbat pris
850 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
380. Anatoly Paulevich Belkin, FÅGEL.
Klubbat pris
2 950 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
381. Joan Miró Efter, "L'OISEAU FUSE".
Klubbat pris
2 400 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
382. Jim Dine, "FIVE SHELLS".
382. Jim Dine, "FIVE SHELLS".
Klubbat pris
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
383. Leonid Lamm, KOMPOSITION.
Klubbat pris
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
384. Antoni Tàpies, "FOC".
384. Antoni Tàpies, "FOC".
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
385. Pierre Alechinsky, "ROUE D'INFORTUNE".
Klubbat pris
Utropspris
500 - 700 EUR
386. Joan Miró, UR "ALBUM 21" 1978.
Klubbat pris
1 200 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
387. Lucebert (Lubertus Jacobus Swaanswijk), "KÄRLEK PÅ SLÄTTEN".
Klubbat pris
2 850 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
388. Pjotr Belenok, "MELLAN ORDNING OCH KAOS".
Klubbat pris
3 200 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
389. Gleb Bogomolov, "BYZANTION".
Klubbat pris
5 700 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
390. Gleb Bogomolov, "JÄGARE".
Klubbat pris
4 000 EUR
Utropspris
3 800 - 4 300 EUR
392. Andrei Roiter, "MY MIND".
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
393. Karel Appel, CIRCUS.
393. Karel Appel, CIRCUS.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
394. Allen Jones, "PARA ADULTOS".
Klubbat pris
900 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
396. ROBERT RAUSCHENBERG, färglitografi, signerad och daterad -77.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
397. Pablo Picasso, "ECCE HOMO', D'APRÈS REMBRANDT".
Klubbat pris
11 500 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR