100
472751

Johan Erik Lindh

(Finland, 1793-1865)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Johan Erik Lindh
(Finland, 1793-1865)

JOHAN ERIK LINDH, olja på duk, a tergo signerad.

Porträtt av Carl Adolph Lemberg 35x28 cm.

Ytsmuts, krackelyr, färgbortfall.