116
416521

Fanny Churberg

(Finland, 1845-1892)
Utropspris
15 000 - 18 000 EUR
170 000 - 204 000 SEK
15 600 - 18 800 USD
Klubbat pris
Fanny Churberg
(Finland, 1845-1892)

ÅLANDSKAP.

Sign. 1877. Olja på duk 48,5x67 cm.