119
481356

Maria Wiik

(Finland, 1853-1928)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
136 000 - 170 000 SEK
12 500 - 15 600 USD
Klubbat pris
Maria Wiik
(Finland, 1853-1928)

SOMMARBLOMMOR.

Sign. Olja på duk 46x39,5 cm.

Formgivare