137
470519

Yrjö Saarinen

(Finland, 1899-1958)
Utropspris
1 700 - 2 000 EUR
17 500 - 20 600 SEK
1 950 - 2 290 USD
Klubbat pris
1 030 EUR

Yrjö Saarinen
(Finland, 1899-1958)

SKRÄDDARENS HUS.

Sign. -28. Olja på duk 54,5x68 cm.

C. E. Sonck 437.