145
477661

Tuntematon/Okänd/ Unknown

Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
73 100 - 94 000 SEK
7 920 - 10 200 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
Tuntematon/Okänd/ Unknown

DEN UNGA TJUREN.

Sign. LB. Olja på duk 129x165 cm.