472825

169. LEV FELIKSOVIC LAGORIO, SJÖLANDSKAP I MÅNSKEN.

Sign. Olja på duk 23,5x32,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
7 950 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Vi vill tacka prof. Elena Nesterova för all information om denna målning.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Helena Laakso

Helena Laakso
Specialist klassisk finländsk konst, rysk och internationell konst, fotografi

+358-45 1246116
helena.laakso@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund