472825

169. LEV FELIKSOVIC LAGORIO, SJÖLANDSKAP I MÅNSKEN.

Sign. Olja på duk 23,5x32,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
7 950 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Vi vill tacka prof. Elena Nesterova för all information om denna målning.