170
478751

Constantine Korovine

(Ryssland, 1861-1939)
Utropspris
50 000 - 70 000 EUR
524 000 - 733 000 SEK
56 800 - 79 500 USD
Klubbat pris
90 000 EUR
Constantine Korovine
(Ryssland, 1861-1939)

VINTERLANDSKAP.

Sign. 1921. Olja på duk 64x85 cm.