172
465591

Julius von Klever

(Ryssland, 1850-1924)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
170 000 - 227 000 SEK
15 600 - 20 900 USD
Klubbat pris
22 000 EUR
Julius von Klever
(Ryssland, 1850-1924)

LÄTT SNÖ.

Sign. 9 IX 1909. Olja på duk 47x60 cm.