174
477882

Juli Julievich Klever, Poika/son

(Ryssland, 1882-1942)
Utropspris
2 300 - 2 500 EUR
26 100 - 28 300 SEK
2 400 - 2 610 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
(Ryssland, 1882-1942)

STILLEBEN.

Sign. 1924. Olja på duk 16x25 cm.