186
476662

IKON, tempera på pannå, Ryssland 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris

45x42 cm.

Sedvanligt slitage, restaureringar.