189
476651

IKON, tempera på pannå, Ryssland 1800-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris

Sankt Göran och draken. 31x26 cm.

Kraftigt restaurerad, sedvanligt slitage.