21
473443

Maria Wiik

(Finland, 1853-1928)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Maria Wiik
(Finland, 1853-1928)

SKÄRGÅRDSSTUGA.

Sign. Akvarell 22,5x29 cm.

Formgivare