212
470114

BÄGARE, 84 förgyllt silver. V. Lapschin Moskva 1856. Höjd 8,5 cm. Vikt 113 g.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 130 - 6 190 SEK
458 - 686 USD
Klubbat pris

Graverad dekor.

Sedvanligt slitage.