228
478620

GAFFLAR, 6 st. 84 förgyllt silver. Moskva 1825. Stämplade Eш. Probermästare Nikolai Dubrovin.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 100 - 4 130 SEK
343 - 458 USD
Klubbat pris
200 EUR

Längd 17 cm. Vikt 204 g.