232
477286

PÅSKÄGG, porslin. Ryssland, 1900-talets början.

Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 200 - 31 400 SEK
2 840 - 3 410 USD
Klubbat pris

På blå bakgrund förgyllt namnskiffer Tsar Nikolaj II. Höjd 9 cm.

Lätt slitage.